W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Szkolenia w trybie indywidualnym - Urząd Pracy m.st. Warszawy
Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje, zmienić zawód lub zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie? Skorzystaj z możliwości uczestnictwa w szkoleniach indywidualnych finansowanych przez Urząd Pracy m.st. Warszawy.
Urząd Pracy m.st. Warszawy z dniem 24 czerwca br. wznawia nabór wniosków na szkolenia indywidualne. Szkolenia realizowane w bieżącym roku kalendarzowym muszą kończyć się nie później niż do 30 listopada 2025 r.
Osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy, które chciałyby otrzymać skierowanie na szkolenie indywidualne, proszone są o zapoznanie się z „Zasadami finansowania szkoleń w trybie indywidualnym" Dodatkowe informacje można uzyskać u doradców do spraw zatrudnienia w Centrum Aktywizacji Zawodowej dzwoniąc lub pisząc:
Urząd Pracy m.st. Warszawy z dniem 24.06.2025r. ogłasza nabór wniosków na szkolenia indywidualne w ramach projektu:
„Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w m.st. Warszawa (II)”.
Nabór wniosków prowadzony jest w trybie ciągłym, do wyczerpania środków.
Projekt jest skierowany do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy należących do jednej lub kilku grup znajdujących się w trudnej sytuacji na rynku pracy:
osoby młode w wieku 18-29 lat (przed ukończeniem 30 roku życia),
osoby długotrwale bezrobotne – oznacza osobę zarejestrowaną łącznie przez okres ponad 12 miesięcy w okresie ostatnich 2 lat, z wyłączeniem okresów odbywania stażu
osoby w wieku 50 lat i więcej,
osoby o niskich kwalifikacjach tj. osoby które posiadają wykształcenie na poziomie: podstawowym, gimnazjalnym, licealnym (liceum ogólnokształcące i profilowane), technicznym (technikum, technikum uzupełniające) lub zawodowym (zasadnicza szkoła zawodowa),
osoby z niepełnosprawnością,
kobiety,
migranci tj. osoby obcego pochodzenia (zgodnie z ustawą z dnia 20 marca 2025 r. o rynku pracy i służbach zatrudnienia)
Przewidziana liczba uczestników zadania w roku 2025: 13 osób
Przed rozpoczęciem udziału w projekcie każda z osób uczestniczących powinna wskazać numer rachunku bankowego, na który Urząd będzie przekazywał przysługujące stypendium.
Uczestnik projektu zobowiązuje się do podjęcia zatrudnienia w okresie 4 tygodni po zakończeniu udziału w projekcie.
Każda osoba przed przystąpieniem do projektu musi mieć przygotowany Indywidualny Plan Działania.
W tym celu należy zgłosić się do Urzędu lub skontaktować się ze swoim doradcą ds. zatrudnienia:
W razie pytań dotyczących organizacji szkoleń prosimy o kontakt pod nr tel. 22 391 13 00 - postępuj zgodnie z zapowiedziami
Szkolenie musi:
kończyć się egzaminem zewnętrznym i uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego nabycie kwalifikacji. Egzamin musi być przeprowadzony, a następnie certyfikat nadany w procesie walidacji i certyfikacji przez upoważniony do tego podmiot, który otrzymał akredytację do ww. czynności.
Szczegółowe informacje na temat realizacji projektu EFS+ można uzyskać w Biurze Projektu przy ul. Kasprzaka 18/20, pok. nr 18, parter.
Projekt „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w m.st. Warszawa (II)” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021 – 2027, Oś priorytetowa VI Fundusze Europejskie dla aktywnego zawodowo Mazowsza, Działanie 6.1 – Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych.